View Single Post
Old 27-09-06, 17:08   #24
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Model: HTC Diamond
Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro
Odp: Korupcja polityczna czyli co z ta Polską w "Teraz My"...

Cytat:
Napisał Darth Suoniu
Nie chodzi mi o to, że masz plakać po każdej takie sytuacji... Normalnego, dojrzałego, świadomego człowieka szlag trafia jak czyta, słyszy, widzi jak go robią w nie napisze już co.
A mnie jakoś nie, bo po ostatnich setkach sytuacji nic mnie już nie zdziwi i nie zdenerwuje
Cytat:
Napisał Darth Suoniu
Normalny, dojrzały i świadomy świata człowiek nie napisze "mi to tito". Masz gdzieś to, że kopią Ciebie legalnie w dupsko? Że oszukują na każdym kroku, że grożą... Popatrz dookoła ile strachu, malutkich i dokuczliwych restrykcji wprowadzili w nasze życie codzienne w ciągu tego roku. Nadal Tobie "to tito"?
Tak, nadal mi to tito, bo tego nie zmienię. Po pierwsze primo jestem nieletni, a po drugie choćbym bym pełno-, to mój głos na kogoś cud miód itd. nic by nie zmienił bo wygra i tak ktoś kto okradnie cały naród
Cytat:
Napisał Darth Suoniu
A wiesz, że im dalej w to zabrnie tym będzie gorzej.
I przez takie podejście ("mi to tito") mamy burdel nie politykę i Świat się z nas śmieje.
A podejście takie wzięło się z kosmosu? Nie, gdyby nie rządziły układy i kłamstwo, to ludziom by nie titało, tylko chcieliby jak najlepiej, a teraz jest to nieosiągalne, afera goni aferę i bezsilność (bo nikt mi nie powie, że nagle społeczeństwo stanie sie świadome i z Polski będzie kraina miodem i mlekiem płynąca) społeczeństwa w miarę świadomego powoduje właśnie głosy typu "mi to tito".

To mnie kiedyś spotka :D
Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline