Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Motorola > Inne > [All] Gry i aplikacje

[All] Gry i aplikacje Rozmowy tylko na temat mobilnych gier oraz aplikacji dla telefonów marki motorola

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Old 28-12-04, 13:32   #1
mucioo
Junior

Model: E1000
Send a message via AIM to mucioo
Nie było mnie na świętach w domu, a jak wróciłem to złapałem się za głowę. Gdzie się podziały wszystkie załączniki??!! Teraz już wiem jakie są przyczyny. W pewnym sensie można powiedzieć, że te forum jest już nie przydatne dla sporu osób, którzy zmodyfikowali sobie motki i nie mają rzadnych problemów. No bo co ja tutaj jeszcze będe czytał?? 30 razy to samo... Dawno poruszane tematy i wszystkie rozwiązane. Wpadłem na pomysł co do umieszczania plików. Może by tak nie pisać na forum o tym nic, tylko zrobić tajnego ftp, do którego nigdzie tutaj nie będzie linka. Namiary można by było wysyłać maila zaufanym użytkownikom forum. Można by było ustalić minimalną liczbę postów, żeby móc dostać linka, a najlepiej by było gdyby każdy miał osobny login i hasło na tym ftp. Innym pomysłem jest postawienie huba na DC++. Mogę się tego podjąć i zrobić prywatnego huba, tylko moje łącze to 1mbit więc nie mogłoby tam nas być zbyt wielu, ale chyba styknie na nasze potrzeby Co wy o tym sądzicie?? Pozdro

Niestety jestem jednym z młodszych użytkowników, w związku z czym nie moge sam decydować o niektórych sprawach. Po niezłej kłótni z ojcem nie mogę sam postawić huba Przykro mi, ale może ktoś da radę?? Jak nie potraficie to ja mogę wam pomóc Pozdro
mucioo is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 28-12-04, 13:32   #2
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX
Jeśli ktoś szukał jedynie darmowych gier, no to masz rację.. teraz już nie ma tutaj czego szukac. Natomiast pozostali napewno znajdą sobie tematy do rozmów. Zauważ, ze dział pliki+gry itd. jest tylko jednym z wielu i wcale nie najważniejszym.
Osoby, które zmodyfikowały swoje telefony mogą bądź to odejść (Twój scenariusz) bądź też zostać i pomagać innym użytkownikom, dzielić się z nimi swoimi doświadczeniami i kto wie.. wyszukiwać nowe opcje, możliwości podkręcania swoich telefonów (mój scenariusz). Kto jaką opcję wybierze - to juz jego sprawa

Co do ftp, huba itp. to te wszystkie pomysły już były prawdę mówiąc..
Obecnie (w chwili kiedy to pisze jest nieczynny z powodu jakiegoś buga) działa tracker torrentowy, jednak jest jedna sprawa, która jest problemem przy tego typu sprawach.. i to dość sporym. Otórz i przy torrentach i przy DCC (dodam, ze nie ma czegoś takiego jak hub dc++.. Jest to jedynie nazwa klienta) potrzebne sa osoby, które będą czy to seedowały, czy udostępniały pliki siedząc na hubie. O ile chętnych do ściągania jest sporo, to w odwrotną stronę.. do udostępniania potem tego co zostało pobrane już chętnych nie ma.

Pomysł z serwerem ftp, gdzie dostęp mieliby użytkownicy "zaufani".. Ok.. tylko pokaż mi różnicę między piraceniem za pomocą załączników na forum, a tego typu serwerem ftp, który znajdowałby się pod pieczą serwisu i o którym każdy użytkownik by wiedział. Moim zdaniem róznicy nie ma żadnej.

Rozwiązaniem jest obadanie sprawy praw autorskich związanych z tego typu aplikacjami, grami, czy w przypadku polskich autorów rozmówineie sie z nimi w tej sprawie. Sądzę, ze idąc taką drogą zdziała sie o wiele więcej niż piratując i pozwolić aby serwis (głównie forum obecnie) było uznawane za warezownię przez autorów.

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 28-12-04, 13:38   #3
mucioo
Junior

Model: E1000
Send a message via AIM to mucioo
Cytat:
(dodam, ze nie ma czegoś takiego jak hub dc++.. Jest to jedynie nazwa klienta) potrzebne sa osoby, które będą czy to seedowały, czy udostępniały pliki siedząc na hubie
To wiem O to mi chodziło, że ludki by siedziały i udostępniali.

Cytat:
Ok.. tylko pokaż mi różnicę między piraceniem za pomocą załączników na forum, a tego typu serwerem ftp, który znajdowałby się pod pieczą serwisu i o którym każdy użytkownik by wiedział. Moim zdaniem róznicy nie ma żadnej.
Myślałem o tym, że chodzi o to, że nie można udostępniać bo będą za to karać, ale jeżeli chodzi o to, żeby nie udostępniać bo to nie przyzwoite to inna sprawa

Pozdro
mucioo is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 28-12-04, 14:52   #4
ediediedi
Bywalec

ediediedi's Avatar

Model: LG U8120
ja tam zostaje mimo tego ze nie ma załaczników z grami :P no chyab ze mnie wygonicie hyhy
jak ktos chce znalezc jakas gre to wie gdzie szukac :P
Old 28-12-04, 15:23   #5
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX
Cytat:
Myślałem o tym, że chodzi o to, że nie można udostępniać bo będą za to karać, ale jeżeli chodzi o to, żeby nie udostępniać bo to nie przyzwoite to inna sprawa
Jak pisałem w innych wątkach. Gierki w załącznikach były i zyły wałasnym życiem do czasu kiedy ostatnio kilku autorów sie zgłosiło z prośbą o usunnięcie niektórych postów gdzie zamieszczono ich prace.
No i to dało nam do myslenia, bo w sumie to oni pracowali aby je napisać / stworzyć i mogli by równie dobrze odrazu narobić krzyku, ze forum rozpowszechnia złodziejstwo itd. itd. Zachowali się wobec nas w porządku zgłaszając posty po cichu, tak więc min. tego co można zrobić to zakazanie zamieszczania gierek. Pomijam oczywiście fakt, ze dla chcącego nic trudnego i gierek można znaleźć full chociażby wymieniając się między sobą prywatnie. Ale wtedy już jest ten plus, ze forum jako serwis w tym nie uczestniczy, bo to co kto robi na priv to już tylko jego sprawa.

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Old 29-12-04, 10:12   #6
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Model: N70
Matrax nie chcę być złośliwy, ale to wcześniej nie wiedziałeś że to jest złodziejstwo ? (zanim ci autorzy nie napisali)

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania