Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Na luzie... > Hydepark > Archiwum

Archiwum Stare i takie tam pozamykane już sprawy. Warto jednak poczytać

Narzędzia wątku
Old 25-12-06, 23:39   #1
judgement
Bywalec

judgement's Avatar

Model: HTC Desire :)
Wink Święta 2006- i jak, jest magicznie?

Tak, Święta są i kończą się, przemijają…w tym roku nie ma śniegu…ale czy jest magia? A gdyby był śnieg to przecież i tak znaleźlibyśmy sobie pretekst który te Święta oddaliłby od Świąt..Czy w Waszych domach, te dni Świąteczne to nie tylko wolne od pracy/nauki/studiowania.. większy niż co dzień obiad...ale również prawdziwe przeżycie Narodzin Dzieciątka? Jak to jest u Was, czy bardziej to tradycja, czy w gronie rodzinnym przeżywacie jakoś wyjątkowo te Święta? A może w Was samych nastąpiły jakieś zmiany? Jeśli tak to podzielcie się tym, jakie? Jeśli nie to co należałoby zrobić, aby przywrócić Magię Tym dniom.. I jak długo wierzyliście w to, że Aniołek (może u niektórych Mikołaj) chociaż u mnie zawsze był Aniołek..Jak długo wierzyliście w to, że istnieją..a może dalej wierzycie..Bo właściwie, to czemu nie?
Do dziś pamiętam jak kiedyś Dziadek z Babcią byli u nas na Wigilii i Dziadek powiedział, że się przed jedzeniem jeszcze na trochę położy.. ja siedziałam pod drzwiami do pokoju i pilnowałam żeby przypadkiem nikt inny tam nie wszedł.. Nagle słyszę hałas wbiegam do pokoju i co widzą moje oczy? Dziadka rozweselonego, okno otwarte, prezenty pod choinką i jego słowa skierowane do mnie po pytaniu: Dziadku, co się stało?! "Aniołek przyleciał gdy spałem i musnął mnie po nosie skrzydłem.." Rozglądnęłam się po pokoju i powiedziałam: Jaaasne, a drugim zahaczył o drzwi szafki ? Hm, ale czy nawet wtedy kiedy dowiadujemy się, że za prezentami, które pod przykrywką Aniołka, czy Świętego Mikołaja stoją nasi bliscy, i tak przecież może być magicznie…jak to zrobić, żeby ludzie znów zaczęli wierzyć w Magię Świąt, w to, że cuda się zdarzają, a może to tylko kwestia naszego nastawienia? Jakie są powody, a jeśli je znacie to jak można zaradzić temu..? I jeszcze jedno pytanie Jak wy się dowiedzieliście, kto tak naprawdę podkłada prezenty hm? Czy macie jakiś pomysł, aby ulepszyć nasz Świat? Nas samych?
Dodam jeszcze tylko, że powstanie wątku zostało zainspirowane rozmową z Mriderem na właśnie ten temat..hehe
Pozdrawiam!
Old 25-12-06, 23:57   #2
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Model: Samsung B2100
Send a message via AIM to Maciej Send a message via Skype™ to Maciej
Odp: Święta 2006- i jak, jest magicznie?

Cytat:
Tak, Święta
Ano.

Cytat:
w tym roku nie ma śniegu…ale czy jest magia?
a kiedykolwiek była ?..hmm zaczekaj chyba zaczynam czaic

Cytat:
te dni Świąteczne to nie tylko wolne od pracy/nauki/studiowania.. większy niż co dzień obiad...
Ano dali mi wolne w szkole i w pracy, objadłem sie, aż żygałem dalej niż widzę :P (11 karpi)

Cytat:
A może w Was samych nastąpiły jakieś zmiany?
przytyłem 3 kilo

Cytat:
Jeśli tak to podzielcie się tym, jakie?
czytaj wyżej. Ja tam się podzieliłem :>

Cytat:
Jeśli nie to co należałoby zrobić, aby przywrócić Magię Tym dniom..
więcej żarcia.

Cytat:
I jak długo wierzyliście w to, że Aniołek (może u niektórych Mikołaj) chociaż u mnie zawsze był Aniołek..Jak długo wierzyliście w to, że istnieją..a może dalej wierzycie..Bo właściwie, to czemu nie?

co cpałaś ?

Cytat:
Dziadku, co się stało?! "Aniołek przyleciał gdy spałem i musnął mnie po nosie skrzydłem.."

podziel się KONIECZNIE!

Cytat:
Czy macie jakiś pomysł, aby ulepszyć nasz Świat? Nas samych?
dzielmy się ! dzieeeelmy! pan BÓG KAZAŁ się dzieliiic
Old 26-12-06, 00:04   #3
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Model: Honor View 10

Te same filmy, te same wiadomosci w TV, te same transmisje z szopek, te same teksty przy stole, te same potrawy na stole, te same bole brzucha, te same tlumy w sklepach, te same rozterki prezentowe, te same zyczenia wysylane esemesem, te same 'wesolych swiat' w opisach GG, te same postanowienia na przyszly rok, ten sam gruby, czerwony cymbal, ktory znowu nie mogl sie przecisnac przez komin... Czyli swieta udane.
Old 26-12-06, 02:16   #4
AION
Powered by UIQ

AION's Avatar

Model: iPhone 3G

Respect for Maciek za zabawną odpowiedź

Dla mnie to były pierwsze święta odkąd pracuje. Pierwszy raz było mnie stać na kupno naprawdę fajnych prezentów, a że pracuję w markecie RTV AGD to był to dla mnie naprawdę pracowity i męczący miesiąc. Ludzie jak zwykle kupują prezenty na ostatnią chwilę i atmosfera w centach handlowych nie jest zbyt miła.

Niestety do tej pory nie ogarnęła mnie świąteczna atmosfera i.. chyba już nie ogarnie. Trudno, przynajmniej sobię odpocznę :P
Old 26-12-06, 03:05   #5
Troglodyta
Senior

Troglodyta's Avatar

Mnie ta odpowiedz Macka jakos nie rozsmieszyla... :/
a co do pytania ...
"Czy macie jakiś pomysł, aby ulepszyć nasz Świat? Nas samych?"
,to jeszcze nie mam ale pracuje nad tym...
W zwiazku z reszta pytan z powyzszego posta ,to postepujaca laicyzacja ,ateizacja i teatralizacja zycia wplywa na charakter swiat ,ktore bez religii sa poprostu zalosne . Jezeli ktos nie ma wiary a wsakuje w wir tych krasnali ,koled, gwiazdek ,coca-coli ,hotwheelsow to powodzenia...i szczerze podziwiam .........a jezeli ktos szuka czegos wiecej ,to wzruszajacy rodzinny sped raczej niewiele pomoze w odalezieniu sensu pustych gestow... peace

p.s.powoli zaczynam myslec ,ze swieta sa prezentem dla alkoholikow co by bez wyrzutow sumienia mogli sie napic...

Ostatnio edytowane przez Troglodyta : 02-01-07 o 19:24.
Troglodyta is offline  
Old 26-12-06, 09:26   #6
judgement
Bywalec

judgement's Avatar

Model: HTC Desire :)

Oj tak, noo Macieju Twoja chwila prawdy co? czyt. nie ma to jak być bardziej pustym niż bezdenna butelka.. Współczuje, albo nie bo ja się tak nie czuje więc.. jedyne co mogę to spojrzeć na Ciebie z politowaniem..? Ale, że Cię nie widzę to nawet nie spojrzę..Eh no cóż.. się zdarza.. niestety..właściwie.. Skoro tak bardzo jesteś obojętny na Święta.. to po co tu w ogóle coś napisałeś hm? ale spoko nawet miło się czytało Twe jedno-zdaniowe odpowiedzi..po za jedną..
Cytat:
Napisał Maciej
co cpałaś ?
Po 1) każdy był dzieckiem co z pkt. biologii i logiki jest dość proste tak? właśnie
i po 2) jeśli masz jakiś problem z tym co napisałeś powyżej to zacznij coś z tym robić, a nie określaj innych przez pryzmat samego siebie..może co? dzięki
aaa no i jeszcze to
Cytat:
Napisał Maciej
dzielmy się ! dzieeeelmy! pan BÓG KAZAŁ się dzieliiic
Taa, ekstra.. Jałowy z Ciebie człowiek na prawdę i choć nie ma to znaczenia to dalej Cię lubię ironiczna bestio.. heh

No właśnie ProJack wszystko to samo.. ale My choć z pozoru CI sami ludzie jesteśmy inni.. zresztą może to jest właśnie tak, że ta magia nie jest już nikomu potrzebna? Nikt jej nie potrzebuje..? Na wiele z tych rzeczy można coś przecież zaradzić.. Te same filmy? Można coś wypożyczyć, obejrzeć coś innego albo w ogóle nie oglądać TV..Te same teksty przy stole? To się nie powtarzaj tylko powiedz coś innego.. Prezenty...zrób coś a nie kup..Te same postanowienia Nowo Roczne? To po co one były? Skoro nijak się mają do Prawdy? Do Ciebie, wymyśl sobie takie postanowienie przy którym wytrwasz..

AION miłego odpoczynku..

Pozdrawiam.
Old 26-12-06, 10:11   #7
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Model: N70

Cóż, jest taka moda na mówienia, że święta są be.. I sorry Maciek, ale nie popisałeś się tą swoją ironią... To, czy święta są magiczne czy nie zależy od nas. Miałem kilka wigilii w tym roku, z przyjaciółmi, na uniwerze (jak jest biba to się tam jeszcze zjawiam :P) no i w domu. I wszędzie było fajnie, kolędy, wino, bliscy Ci ludzie i fajne prezenty (które jeśli są kupione z głową potrafią naprawdę ucieszyć). Osobiście mam wbite co dostane, bo zawsze dostaje skarpetki i inne takie popierdółki, ale staram się dawać fajne prezenty i właśnie najlepszą częścią świąt jest, gdy widać uśmiech przyjaciół na twarzy, gdy otwierają twoja paczkę.
Ja jestem ogólnie zgorzkniałym facetem, ale uważam, że święta w tym roku były naprawdę magiczne, bo zrozumiałem, że muszę coś zrobić by takie były a nie mieć focha przez te 3 dni...
pozdro i życzę lepszego podejścia w przyszlym roku Maćku
Old 26-12-06, 10:13   #8
Darth Suoniu
Bywalec

Darth Suoniu's Avatar

Model: N6270

Święta trupem padły i to już dawno temu.
Nie ma wogóle atmosfery takiej jaka była "za dzieciaka"...
Jedyne co mnie cieszy i jest dla mnie baaardzo magiczne to to, że dostałem 3 dni urlopu... Reszta... A resztę przemilczę.
Ale muszę przyznać się do jednego: święta są ok. DUUUŻO wolnego na spotkania z przyjaciółmi
Tradycyjna (6 już) "pasterka" w jakiejś knajpie. Wieczory przy winie i piwie. Śmiech i łapanie oddechu na kolejne parę miesięcy :]
Old 26-12-06, 10:51   #9
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Model: HTC Diamond
Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro

Jak dla mnie, Święta zawsze mają magię, jakie by nie były - nie dlatego, że 10 dni nie idę do szkoły i mogę się wyspać, ani nie dzięki prezentom, ale chodzi o sam fakt - Święta są czymś wyjątkowym i zawsze się na nie czeka, a po nich miło je wspomina. Telewizją się nie martwię, bo w trakcie Świąt i tak 90% czasu jestem poza domem, albo w nim, ale z rodziną - przy stole, więc to co leci w TV mnie mało martwi, ważne, że coś gada ze szklanego ekranu. Denerwujący jest tylko "Kevin sam w domu", który jest puszczany na Święta w telewizji odkąd pamiętam Ogólnie rzecz biorąc, Święta zawsze (przynajmniej wg mnie) są magiczne i ta magia nie zgaśnie, nie ma takiej możliwości. Klimat można poczuć na każdym kroku (poza brakiem śniegu niestety). Tak więc jak dla mnie Święta były, są i będą magiczne - zawsze.

To mnie kiedyś spotka :D
Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline  
Old 26-12-06, 11:24   #10
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Tigro, poczekaj, aż zaczniesz dostawać skarpetki :P
Old 26-12-06, 11:46   #11
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Cytat:
Napisał Kaspar
Cóż, jest taka moda na mówienia, że święta są be.
ale ja nie napisałem wyżej nic co by na to wskazywało

ps.
nieużyłem ironii

Cytat:
Napisał Kaspar
pozdro i życzę lepszego podejścia w przyszlym roku Maćku
I wielkie dzięki Ci za to, szczerze i prosto z serca.

Cytat:
Napisał Ania
Oj tak, noo Macieju Twoja chwila prawdy co? czyt. nie ma to jak być bardziej pustym niż bezdenna butelka..

No cóż, Aniu, troszke więcej dystansu, potraktowałas to troszke zbyt poważnie.

Cytat:
Napisał Ania
Skoro tak bardzo jesteś obojętny na Święta..
ale ja nie napisałem wyżej nic co by na to wskazywało, kocham święta i czas pojedniania...ale po prostu, te Twoje aniołeczki, gwiazdeczki ... :} nie potrafie podejsc do tego z powagą sorry
Old 26-12-06, 12:01   #12
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Cytat:
Napisał judgement
Do Ciebie, wymyśl sobie takie postanowienie przy którym wytrwasz..
No co Ty?! Wlasnie mam sztandarowe postanowienia, ktore sa co roku aktualne. Gdybym wytrwal w tych postanowieniach to co by bylo za rok?
Old 26-12-06, 12:29   #13
Fazeusz
MotoManiak

Fazeusz's Avatar

Model: Toshiba G900

Swieta z roku na rok sa coraz gorsze, niestety swiat za bardzo goni, nikt nie ma czasu na nic i jeszcze w dodatku masa polakow w anglii siedzi w tym moja bliska osoba, dziekuje za takie swieta :P

Fazeusz is offline  
Old 26-12-06, 12:43   #14
lolo2
MotoManiak

lolo2's Avatar

Model: MDA VArio, E398

Cytat:
Napisał ProJack
Wlasnie mam sztandarowe postanowienia, ktore sa co roku aktualne.

Pewnie jedno z nich brzmi tak: Będę pił mniej niż w roku przyszłym.

PS. Taki Żart,,,

A co do tematu.
Mnie tam święta nie ruszają. Rodzina całyyyyyyyyyyyy dzień siedzi przed telewizorem i oglądają: Kevin sam w domu, Kevin sam w Amsterdamie, powrót do przyszłości, powrót do przeszłości, itp, itd.

Ja się cholipcia nudzę, chory jestem, grypa męczy. Tylko sie zamartwiam czy zdążę wyzdrowieć do sylwka.....

Nowy komputer, wiele z nim problemów, ale jak już działa to wszystko jest piękne.:
lolo2 is offline  
Old 26-12-06, 12:52   #15
Gomek_222
Nieobecny

Gomek_222's Avatar

Model: V980/6310i

Im wiecej mam lat tym w Swietach Bozego Narodzenia widze mniej niezwyklosci niz w roku poprzednim.Ja nudze sie siedzac na kompie i sprawdzajac co sie dzieje na Matraxie ....jedyny czas ktory spedzilismy cala rodzina byl od 17 do 20 jak byla blokada swiateczna na Forum ...Te swieta sa wyjatkowe jedynie dlatego ze pierwsze z Internetem w chacie...Wybaczcie ale niestety nie czuje jakos tej magii swiat .Kiedys czekalem na potrawy wigilijne (nie byly wszystkie ale byly!)oraz na Swietego Mikolaja (dawalem sie wrobic ).Teraz jest jakos inaczej......
pozzdro

Gomek_222 is offline  
Old 26-12-06, 13:07   #16
Troglodyta
Senior

Troglodyta's Avatar

Chmurka napisal "I wszędzie było fajnie, kolędy, wino, bliscy Ci ludzie i fajne prezenty (które jeśli są kupione z głową potrafią naprawdę ucieszyć)"...o mamo ... to czym sie dla ciebie rozni ta impreza od imienin ?

Ostatnio edytowane przez Troglodyta : 26-12-06 o 13:09.
Troglodyta is offline  
Old 26-12-06, 13:16   #17
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Cytat:
Napisał Ania
Do Ciebie, wymyśl sobie takie postanowienie przy którym wytrwasz..
Czasem lepiej nie ujawniac swoich postanowień, bo ktoś może je wyśmiac. A wtedy może byc ciezko roznie bywa
Old 27-12-06, 08:59   #18
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Troglodyta/rozwaliłeś mnie.. chciałeś być cwany, ale Ci nie wyszło... Choćby tym, że śpiewa się kolędy :] albo tym że na imieninach jedna osoba dostaje prezenty od reszty, a w świetach chodzi o wspólne obdarowywanie się nimi..

pozdro
Old 27-12-06, 09:00   #19
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Model: T720i & V600 & A925
Send a message via ICQ to MaTraX

..a kto Ci każe je ujawniać?

Dla mnie Świeta są kolejnym dniem. Fakt, ze trochę innym, wolne od szkoły, choinka stoi, jedzenie jest inne. Wiem - to co pisze jest też dość płytkie, ale z drugiej strony to co sprawia, ze odczuwamy jakąś magię i czy musi ona byc w nas tylko w tym okresie? Dlaczego w inne dni nie zadajemy sobie podobnych pytań? Przecież każdy dzień moze być magiczny i wyjątkowy - to zależy tylko od nas samych. Nie wiem ile ludzi mnie wyśmieje, ile się zgodzi, a ile zapyta co ćpałem i poprosi o adres dilera, bo chcą to samo

Moim zdaniem po prostu "magia" nie zależy od pory roku czy dnia.

Święta, Wigilia itd. nie są takie jakie yły kiedyś. Może po częsci właśnie przez brak tej magii, która kazdy siłą rzeczy i przez oprawe jakoś czuł. To oprawa sprawiała, ze tak było.. śnieg, wieczorem zwłaszcza padający, gdzie płatki oświetlone sa światłem latarni, choinka w dom, stół z innym niż zwykle jedzeniem. Teraz.. od paru lat zwłaszcza wszystko jest komercyjne bardzo. Wiem, ze to trendi tak mówić, ale tak jest. Nagle ganianie za tym, czy owym, za prezentami, stało się kwintesencja Świąt. Tak jakby mało było ludziom bieganiny na codzień.

MaTraX.NET
Motto: Jedna żyletka...jedna żyła...jedno życie...jedna chwila...
MaTraX is offline  
Old 27-12-06, 10:49   #20
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Cytat:
Dla mnie Świeta są kolejnym dniem. Fakt, ze trochę innym, wolne od szkoły, choinka stoi, jedzenie jest inne. Wiem - to co pisze jest też dość płytkie, ale z drugiej strony to co sprawia, ze odczuwamy jakąś magię i czy musi ona byc w nas tylko w tym okresie? Dlaczego w inne dni nie zadajemy sobie podobnych pytań? Przecież każdy dzień moze być magiczny i wyjątkowy - to zależy tylko od nas samych. Nie wiem ile ludzi mnie wyśmieje, ile się zgodzi, a ile zapyta co ćpałem i poprosi o adres dilera, bo chcą to samo
ja się nie zapytam co cpałes, bo myślę podobnie, widocznie cpamy to samo ;]
Old 27-12-06, 14:12   #21
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

Mnie do nałogu melisowego nie wkręcaj Ja jestem porzadnym alkoholikiem o!

MaTraX.NET
MaTraX is offline  
Old 27-12-06, 15:33   #22
Troglodyta
Senior

Troglodyta's Avatar

Cytat:
Napisał rozowa_chmurka
Troglodyta/rozwaliłeś mnie.. chciałeś być cwany, ale Ci nie wyszło... Choćby tym, że śpiewa się kolędy :] albo tym że na imieninach jedna osoba dostaje prezenty od reszty, a w świetach chodzi o wspólne obdarowywanie się nimi..

pozdro
Serio ... masz wiecej takich rewelacji ? Chyba ci nie wyszlo czytanie ze zrozumieniem To jest niby takie unikalne ,spiewanie "innych"piosenek i kupowanie prezentow wszystkim,hmm gratuluje umiejetnosci wnikania w istote materii ale w sumie jezeli to cie tak cieszy i to jest twoja magia ...wszystkiego najlepszego

W ogole widze ,ze chyba nie jarzycie tych swiat... Matrax rozczulil mnie mowiac cos o platkach.

Ludzie te swieta moga miec magie, jezeli bedzie sie celebrowac Boże Narodzenie i sens jaki niesie to zdarzenie!!!
W innym razie kazdy bedzie opowiadal o jakis "dekoracjach" i co mu sie podobalo w tym teatrzyku..jednemu platki , drugiemu prezenty a trzeciemu krotkie kurteczki elfow ... i raz po raz beda sie pojawiac oswieceni ,ktorych juz to nie cieszy bo sie poprostu dekoracjami znudzili ..A jezeli ktos probuje nadal dac swiadectwo , ze palacy sie kominek i choinka to magia swiat ..to powiedzmy...,ze sie nie rozumiemy...

Ostatnio edytowane przez Troglodyta : 02-01-07 o 19:29.
Troglodyta is offline  
Old 27-12-06, 16:04   #23
Maciej
znak pokoju

Maciej's Avatar

Cytat:
Napisał MaTraX
Mnie do nałogu melisowego nie wkręcaj Ja jestem porzadnym alkoholikiem o!

dawno nie piłem melisy ostatnio mam bardzo spokojny tryb życia zrezygnowałem z rzeczy które były powodem nerwów.
-> A te święta to dla mnie magiczny odpoczynek od pracy po 4 miesiacach zapieprzania wkoncu TYYLE wolnego normalnie magia. Zdrapałem już wszystkie odciski

merry christmas
Old 27-12-06, 17:09   #24
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Widzę kolego, że nick to sobie idealnie dobrałeś...
rozumiem, że każdy kto odbiera te święta inaczej niż Ty, to znaczy że ma problemy z "umiejętnością wnikania w istotę materii"? (swoją drogą, komu chcesz zaimponować tym pseudonaukowym bełkotem?)
Nie jestem wierzący, więc ta cała śpiewka z Bożym narodzeniem do mnie nie trafia, i to co mi zostaje to właśnie palący się kominek i choinka i czas spędzony z bliskimi. I tak, nadal czuję magię świąt.
Bo rozumiem, że Ty przez całą wigilię leżysz krzyżem w kościele i wnikasz w istotę materii :]
Old 27-12-06, 17:41   #25
ProJack
Student Killer

ProJack's Avatar

Cytat:
Napisał Troglodyta
A jezeli ktos probuje nadal dac swiadectwo , ze palacy sie kominek i choinka to magia swiat ..to powiedzmy...,ze sie nie rozumiemy...
Chyba cos Ci sie pomylilo. "Celebrowac Boze Narodzenie i sens jaki niesie to zdarzenie"... Jakos specjalnie to wazne nie bylo, ze sie urodzil i znam wazniejsze (z punktu widzenia wiary) swieta, wiec jesli sugerujesz, ze magie powinnismy czerpac z tego donioslego wydarzenia to nie wiem czy to jest takie trafne. Kazdy inaczej swieta przezywa. Jesli juz jestes oswiecony bardziej od nas to moze nam powiesz jaka jest "istota materii"?
Old 27-12-06, 17:42   #26
MaTraX
Pull the string!

MaTraX's Avatar

@Troglodyta - do słów chmurki dodam tylko, że mi się nie tyle elfy co elficzki podobają.. mrrau W pozostałych dniach roku zamiast elficzek mogą być harcerki typu "cookie girl"

MaTraX.NET
MaTraX is offline  
Old 27-12-06, 17:42   #27
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

Projack, nie rób siary i nie mów, że nie wiesz... powinni ci za to odebrać moda..
Matrax/ nie wiesz, że harcerki typu "cookie girl" są nielegalne?
Old 27-12-06, 17:53   #28
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Send a message via ICQ to tigro Send a message via AIM to tigro Send a message via Yahoo to tigro

Cytat:
Napisał rozowa_chmurka
Matrax/ nie wiesz, że harcerki typu "cookie girl" są nielegalne?
Potwierdzam - wczoraj na Onecie było, że to 1,5 tony kokainy (czy co tam przejęli), co na granicy zatrzymali miało być do ciastek takich cookie girl wpakowane.

Matematyk Roku 2006 Dąbrowa Górnicza, Poliglota Roku 2008 i 2009 Dąbrowa Górnicza, finalista K.P. z j. angielskiego 2008 i laureat 2009 ! :D
tigro is offline  
Old 27-12-06, 17:55   #29
rozowa_chmurka
dziecko neostrady

rozowa_chmurka's Avatar

mnie o taką nielegalność mi chodzi Tigro :]
Old 27-12-06, 17:58   #30
tigro
Moderująca Maskotka

tigro's Avatar

Faktem jest, że ta kokaina do ciastek była

Ostatnio edytowane przez tigro : 27-12-06 o 18:01.
tigro is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania