Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Aktualności & Ciekawostki > Operatorzy > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 27-01-08, 12:24   #1
Darth Suoniu
Bywalec

Darth Suoniu's Avatar

Model: N6270
Kończy mi się umowa w Orange... Co mogą zaproponować?

Witam!
na stronie Orange widzę, że za +/- 15 dni Orange będzie próbowało mnie przekonać do pozostania ich klientem. Powoli kończy mi się umowa i czekam na propozycję.
Orientujecie się może Co mogą mi zaoferować na przedłużenie współpracy? Jaki bonus?
Aktualnie posiadam u Nich 2 x "Twój Mix", 1 Mix 75 i 1 Mix 50... Kończy mi się "Twój Mix" 75... 50-tka za jakieś pół roku dopiero
Old 27-01-08, 14:37   #2
KrzychuG
Evil Inside

KrzychuG's Avatar

Model: i9000
Odp: Kończy mi się umowa w Orange... Co mogą zaproponować?

Nikt nie jest jasnowidzem, przejdz sie do Orange i negocjuj ;-)
KrzychuG is offline  
Old 27-01-08, 16:09   #3
goofy3
Urban Cowboy

goofy3's Avatar

Model: HTC Topaz/Diamond2

Pewnie przejście na Nowy Twój Mix i dodatkowe 100% do wszystkich przez 3miesiące, ale jak ich przyciśniesz to dadzą Ci na cały okres podpisania umowy. Najlepiej trochę ich postraszyć że się odejdzie z sieci
goofy3 is offline  
Old 27-01-08, 16:18   #4
Demboll
MotoManiak

Demboll's Avatar

Model: D750i
Send a message via AIM to Demboll

najlepiej to odejsc od nich ;p
Old 27-01-08, 16:54   #5
Darth Suoniu
Bywalec

Darth Suoniu's Avatar

Cytat:
Napisał KrzychuG Zobacz post
Nikt nie jest jasnowidzem, przejdz sie do Orange i negocjuj ;-)
Jasnowidzem raczej nie, ale zadaję pytanie bo wiem, że firmy mają swoje standardy funkcjonowania i "ramy" na których się opierają, także w tej sferze.

Co do negocjowania... To fakt, negocjowałem przy przedłużaniu umowy przez moją mamę aż Pan w punkcie Orange nie wytrzymał i zasugerował by to mama rozmawiała bo to Ona w końcu jest osobą, która podpisywała się na poprzedniej umowie hahahaha

Więc... Negocjować będę.

Co do rezygnacji: nie ma sensu, żal mi numeru - to po primo. Po drugie cała rodzina jak i Narzeczona mają telefony w Orange... W tej sytuacji nie opłaca mi się przechodzić do innej firmy (mają do mnie darmowe rozmowy itp...). Po trzecie likwidując wątek zmiany operatora - MI się podoba, MI się opłaca, JA zostaję.

Pytanie tylko z czym zostaję, lub raczej z czym mogą mnie zostawić

Nikt z Was nie miał podobnej sytuacji? Z Mixa rezygnuję. Idę w abonament - co z cenami telefonów przy przedłużaniu umowy?
Old 27-01-08, 18:23   #6
Olek_89
Senior

Jakby ci to powiedziec. Jak miales Mixa to tanszego telefonu nie dostaniesz (mussialbys miec abo i miec rachunki 2x wieksze niz deklarowana kwota). jakies darmowe minuty do Oragne dostaneisz czy cos.
A i nie chodzi o to zebys rezygnował tylko tak poprowadzil rozmowe, ze niby zrywasz jak ci nie dadzą lepszych warunkow.
Olek_89 is offline  
Old 27-01-08, 19:14   #7
goofy3
Urban Cowboy

goofy3's Avatar

Ja miałem Mixa, postraszyłem że zmienie na play i przy kwocie 30zł zoferowali mi przejście na Nowy Twój Mix 30, dodatkowe 50min do orange/stacjonarne, przez pół roku dodatkowe 60min do wykorzystania orange/stacjonarne 16-8, i najważniejsze, przez cały okres podpisania umowy 100% więcej do wszystkich. Dodatkowo w NTM masz 60gr/min, sms 15gr (albo 20gr, nie pamiętam). Tak więc oferta bardziej mi pasuje niż Play, więcej minut, nie muszę się bawić w wieczne przenoszenie numeru itp. Co prawda nie dostaje telefonu, ale co tam, i tak bym go sprzedał

Co do pytania o przejście na abo, pytałem się o to kolesia, bo nie chciałem już mixa, jesteś trakotwany jako nowy klient, staż nie ma żadnego znaczenia! Ja w Mixie jestem 3 albo 4 lata i nic bym nie dostał, żadnych gratisów przy przejściu na abo....
goofy3 is offline  
Old 27-01-08, 19:28   #8
Darth Suoniu
Bywalec

Darth Suoniu's Avatar

Czyli "niefart Stefan"...

Rozumiem, że potraktują mnie zasadniczo jak nowego klienta...? Wrrr... Grrrr...

Hmmm... A dostał któryś z Was propozycję przez internet? Konkretnie przez stronę Orange? Jak to wygląda? Na czym to polega?
Old 27-01-08, 21:10   #9
goofy3
Urban Cowboy

goofy3's Avatar

14dni przed końcem umowy masz ofertę tam przedstawioną, nic ciekawego, konsultanci lepsze opcje proponują, więc nie sugeruj się zbytnio tym co Ci w necie proponują
goofy3 is offline  
Old 01-05-08, 01:28   #10
awa2001
Junior

przy mixie 75 bierz telefon i przejdź na nowy mix, przy mixie za 50 zł bierz 12 miesiecy umowę, 100% na 12 m, darmowy numer 20 godz do orange lub stacjonarny, ( w Nowym bedziesz miał w sumie 203 min zamiast tych 66 do tej pory)
awa2001 is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania