Fototekstura.pl
forum aukcje grupy pliki sound faq poczta
Zasady Forum

Wróć   MaTraX.NET > Telefony > Motorola > Seria Exxx > Archiwum

Archiwum Archiwalne wątki, gdzie rozmowa się zakończyła. Jednak warto tutaj zaglądać

Narzędzia wątku
Old 17-12-04, 17:57   #1
aditola
Junior

[E398] Karta pamieci

Mam problem z moja karta pamieci jak podpinam koma do pc to wykrywa jako dysk wymienny probuje cos tam skopiować ale wyskakuje błąd CRC czy cos takiego i w telefonie nie moge korzystac z karty - pisze z eniesformatowana. Po ponownym włączeniy tela karta jest ok ale trace zawartość. Teraz korzystsam z mobilephone tools ale nie zawsze mi wykrywa motke !! o co chodzi z tym bledem przedtem wszystko było OK ??
aditola is offline  
Fototekstura.pl - fotografia magazyn
Old 17-12-04, 18:52   #2
MunioS
Bywalec

MunioS's Avatar

Model: Nokia 6600
Send a message via AIM to MunioS
Nie powinno się ściągac pliki z karty i wkładać pliki na karte jako dysk wymienny ponieważ robią się błędy!! Wszystko powinno sie wgrywać przez MPT!!
Bo inaczej są takie błędy. Z tego co pamiętam był post na ten temat ale niestety sam go nie znalazłem!

Był - E398
Jest - 6600
MunioS is offline  
Old 17-12-04, 21:36   #3
bogasman
Moto Pisacz

bogasman's Avatar

Cytat:
Originally posted by MunioS@17/12/04-20:52
Nie powinno się ściągac pliki z karty i wkładać pliki na karte jako dysk wymienny ponieważ robią się błędy!! Wszystko powinno sie wgrywać przez MPT!!
Bo inaczej są takie błędy. Z tego co pamiętam był post na ten temat ale niestety sam go nie znalazłem!
[snapback]76596[/snapback]
To nie ma znaczenia w jaki sposób. Jedynie tyle, że przy kopiowaniu jako dysk wymienny nie powinno się przerywać transmisji.
Sformatuj kartę TransFlash i będzie po problemie. Opcja formatowania jest w telefonie.
bogasman is offline  
Old 17-12-04, 22:34   #4
Thomas
Moto Pisacz

Thomas's Avatar

Model: E398
Dokładnie, nie przerywać transmisji podczas kopiowania, u mnie sie to skonczył tym ze karta pełna (wskazywało ze zajete 59 mb) a jak wchodziłem do katalogu to pusto , format karty z pozycji telefonu i oki
Old 25-12-04, 17:43   #5
lewy_
Moto Pisacz

Send a message via AIM to lewy_
Cytat:
Originally posted by Thomas@17/12/04-23:34
Dokładnie, nie przerywać transmisji podczas kopiowania, u mnie sie to skonczył tym ze karta pełna (wskazywało ze zajete 59 mb) a jak wchodziłem do katalogu to pusto , format karty z pozycji telefonu i oki
[snapback]76708[/snapback]
mam podobny problem. też wgrywałem jako dysk wymienny i mam zajęte 16 mb. opcja formatowania karty zniknęła mi z telefonu i nic nie pomaga nawet reset tel.
PROSZE O POMOC !!
lewy_ is offline  
Old 25-12-04, 21:47   #6
biffer
Junior

biffer's Avatar

Raz wyskoczyl mi jakis blad podczas kopiowania na karte jakiegos pliku i pozniej nic sie nie dalo z niej odczytac. Niezbedny byl format. Teraz nie robie nic wiecej na kompie podczas przegrywania plikow i wstrzymuje oddech czy nic sie nie stanie.
biffer is offline  
Old 26-12-04, 19:15   #7
Fokhuz
Junior

Fokhuz's Avatar

Cytat:
Originally posted by biffer@25/12/04-22:47
Raz wyskoczyl mi jakis blad podczas kopiowania na karte jakiegos pliku i pozniej nic sie nie dalo z niej odczytac. Niezbedny byl format. Teraz nie robie nic wiecej na kompie podczas przegrywania plikow i wstrzymuje oddech czy nic sie nie stanie.
[snapback]79498[/snapback]
Mam identyczny problem sterowniki mam ok choc mpt nie bardzo zaskakuje, uzywam total commandera. Niestety czasem wyskakuja bledy, nie mam pojecia co jest ixh powodem kiedy kopiuje pliki nie ruszam zadnych innych aplikacji, mimo to pojawia sie blad ktory doprowadza mnie do furii 'za malo miejsca na karcie' choc jest to bzdura, pomaga tylko format i dane nie daja sie odczytac. Nie moge w zaden sposob zapelnic sobie karty przez ten blad.
Pomozcie nam prosze, co moze byc przyczyna tych bledow?
Fokhuz is offline  

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Postowania